5 tipů na praktické a stylové poličky do kuchyně

Kuchyně je místem, kde trávíme spoustu času a kde se odehrávají důležité momenty našeho života. Proto bychom měli věnovat pozornost i tomu, jak jsou v ní umístěny naše věci. Jedním z praktických řešení jsou poličky, které dokáží nejen ušetřit místo, ale také dodat kuchyni styl a osobitost.

1. Závěsné poličky

Závěsné poličky jsou skvělým řešením pro malé kuchyně, kde je potřeba ušetřit co nejvíce místa. Navíc jsou velmi praktické, protože na ně můžeme umístit všechny kuchyňské potřeby, které potřebujeme mít po ruce. Pokud chceme, aby naše kuchyně vypadala moderně a stylově, můžeme si pořídit závěsné poličky s kovovým rámem a dřevěnými policemi.

2. Skleněné poličky

Skleněné poličky jsou dalším skvělým řešením pro kuchyně, které potřebují dodat na světlosti a prostornosti. Skleněné poličky jsou velmi elegantní a moderní, a navíc se hodí ke všem druhům kuchynských stylů. Na skleněné poličky můžeme umístit kuchyňské nádobí, koření, ale i dekorace, které dodají kuchyni osobitost.

P-numismatika.cz

3. Dřevěné poličky

Dřevěné poličky jsou klasickým řešením pro kuchyně, které potřebují dodat na teplu a útulnosti. Dřevěné poličky jsou velmi praktické, protože na ně můžeme umístit všechny kuchyňské potřeby, které potřebujeme mít po ruce. Pokud chceme, aby naše kuchyně vypadala rustikálně a příjemně, můžeme si pořídit dřevěné poličky s rustikálním vzhledem.

4. Kovové poličky

Kovové poličky jsou skvělým řešením pro moderní kuchyně, které potřebují dodat na industriálním vzhledu. Kovové poličky jsou velmi praktické, protože na ně můžeme umístit všechny kuchyňské potřeby, které potřebujeme mít po ruce. Pokud chceme, aby naše kuchyně vypadala moderně a stylově, můžeme si pořídit kovové poličky s minimalistickým vzhledem.

5. Kombinované poličky

Kombinované poličky jsou skvělým řešením pro kuchyně, které potřebují dodat na osobitosti a originalitě. Kombinované poličky jsou velmi praktické, protože na ně můžeme umístit všechny kuchyňské potřeby, které potřebujeme mít po ruce. Navíc jsou velmi stylové, protože kombinují různé materiály, jako jsou dřevo, sklo a kov.

Vyberte si ty nejlepší poličky pro vaši kuchyni na p-numismatika.cz a udělejte z vaší kuchyně místo, kde se budete cítit dobře a kde se vám bude dobře vařit.

Publikováno
V rubrikách AMEPO