Ahornový lamelový rošt pro rám 80/200 cm – perfektní volba pro vaše spaní

Vybrat si správný lamelový rošt je stejně důležité jako zvolit kvalitní matraci, protože právě rošt má velký vliv na kvalitu a pohodlí spánku. Ahornový lamelový rošt pro rám 80/200 cm od společnosti Best Nábytek je dokonalým řešením pro vaše spaní.

80x200cm, s 28 pružnými lištami

Tento lamelový rošt se hodí pro lůžka o rozměrech 80/200 cm a obsahuje celkem 28 pružných lišt. Ty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a dokonale se přizpůsobí vaší váze a tvaru těla. Díky tomu si můžete být jisti, že budete mít v posteli ideální podporu a komfort.

Vnitřní kaučuková pouzdra

Vnitřní kaučuková pouzdra na lištách chrání rošt před poškozením a zvýšení jeho životnosti. Navíc zabraňují vzniku nežádoucího hluku při pohybu v posteli. To je pro mnoho lidí velkým plusem, pokud trpí nespavostí nebo jsou velmi citliví na zvuky.

Ahornový lamelový rošt

Střední pás

Střední pás vychází vstříc potřebám těch, kteří mají větší váhu. Zajišťuje větší stabilitu a podporu v místě největší zátěže. Díky střednímu pásu se rošt neohýbá a nedochází k deformacím.

Ahornový lamelový rošt pro rám 80/200 cm od Best Nábytku je vynikající volbou pro každého, kdo chce mít zdravý a kvalitní spánek. Díky pečlivě vybraným materiálům vám tento rošt poskytne ideální podporu a pohodlí po celou noc.

Ahornový lamelový rošt

Pořídit si Ahornový lamelový rošt pro rám 80/200 cm můžete na adrese bestnabytek.cz, kde ho zakoupíte za velmi příznivou cenu. Investice do tohoto lamelového roštu se vám určitě vrátí, protože kvalitní a zdravý spánek je klíčový pro vaše zdraví a celkovou pohodu.

Ahornový lamelový rošt

Publikováno
V rubrikách AMEPO