árová. Zahradní židle CROC s opěradly, kouzlo barvy hnědé


Stylová a pohodlná zahradní židle CROC

Árové návrhy jsou stále v kurzu a v oblasti zahradního nábytku není výjimkou. Pokud hledáte pohodlnou a stylovou zahradní židli s opěradly, může být CROC právě tou správnou volbou.

Kouzlo hnědé barvy

Výrobcem zahradních židlí CROC je česká společnost Codina, která nabízí tento kousek v barvě brunat. Pokud hledáte elegantní a decentní nábytek pro svou zahradu, tato barva může být tou správnou volbou.

Materiál pro vysokou stabilitu a životnost

Zahradní židle CROC je vyrobena z masivu olše a rozdíl oproti levnějším kovovým variantám stojí za to. Masivní dřevo poskytuje vysokou stabilitu a životnost nábytku.

Rozměry a demontážní podoba

Rozměry židle jsou 61 x 56 x 86 (š x h x v), což zaručuje pohodlí i pro větší postavy. Židle je dodávána v demontu, což usnadňuje transport a přenášení, ale na druhou stranu zahradník musí složit nábytek sám.

Chytré umístění pro odkládání nápojů

Funkce zahradních židlí nekončí jen na samotnému sezení. Některé typy jsou vybaveny i praktickými doplňky, jako je odkládací prostor na boční části. Kávu, nebo limonádu si tak můžete snadno a pohodlně odložit vedle sebe.

Závěr

Pokud jste našli zahradní židli CROC na stránkách Codina.cz, můžete si být jistí, že získáte kvalitní a pohodlný kousek, který bude doplňovat Váš zahradní interiér po řadu let. Rozhodnete-li se pro tento model, budete moci ocenit výhody materiálu, vysokou stabilitu a životnost i praktický doplněk umístění pro nápoje.

ilustrační obrázek zahradní židle CROC

Dopřejte si odpočinek na nové zahradní židli a nezapomeňte si objednat k ní i další praktické doplňky pro zahradní posezení.

Publikováno
V rubrikách AMEPO