ASIR ASSENTO SARI 311S – Zahradní nábytek v žluté, šedé a černé barvě

ASSENTO SARI 311S je moderní sestava zahradního nábytku v kombinaci černé, šedé a žluté barvy. Skvěle doplní Vaši zahradu a poskytne Vám maximální pohodlí během letních dnů.

Zahradní nábytek s černým hliníkovým rámem a tropickým stromem

ASSENTO SARI 311S je vyrobena z kvalitních materiálů. Rám je vyroben z černého hliníku, což zaručuje pevnost a odolnost nábytku proti povětrnostním vlivům. Sedáky a opěrky jsou opatřeny desky z tropického stromu Iriko, což zajišťuje příjemné posezení a pocit luxusu.

Polstrování z pohodlné pěny a odolné látky

Zahradní nábytek ASSENTO SARI 311S je vybaven pohodlným a trvanlivým polstrováním. Sedáky a opěrky jsou vybaveny 28 DNS pěnou, která se postará o maximální pohodlí. Látkový potah ve žluté a šedé barvě je vyroben z akrylového materiálu, který je velmi odolný a snadno se čistí.

3místná pohovka, dvě křesla a konferenční stolek

Sestava zahradního nábytku ASSENTO SARI 311S obsahuje třímístnou pohovku, dvě křesla a konferenční stolek. Všechny kusy jsou vyrobeny v moderním designu s kombinací barev černé, šedé a žluté. Potěší nejen svým vzhledem, ale také maximálním pohodlím, které Vám během letních dnů poskytnou.

  • 3místná pohovka

    Velikost: Šířka: 197 cm Hloubka: 77 cm Výška: 67 cm Max. nosnost: 200 kg

  • Křesla

    Velikost: Šířka: 77 cm Výška: 67 cm Hloubka: 77 cm Max. nosnost: 150 kg (každé křeslo)

  • Konferenční stolek

    Velikost: Šířka: 110 cm Hloubka: 40 cm Výška: 66 cm

Látkové polštáře jsou k nábytku součástí. Sestava ASSENTO SARI 311S je jednoduchá na údržbu, protože látkové části lze snadno sundat a vyprat.

Spolehlivé a moderní řešení pro vaši zahradu

ASIR ASSENTO SARI 311S je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a pohodlný zahradní nábytek v originálním designu. Sestava je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje pevnost a dlouhou životnost nábytku. Při údržbě oceníte snadné čištění látkových částí a celkovou jednoduchost sestavy. Navíc, pokud nyní objednáte ASSENTO SARI 311S na esrom.cz, získáte kvalitní nábytek za velmi atraktivní cenu.

Publikováno
V rubrikách AMEPO