ASIR Rohová sedací souprava MANAMA s rozkladem na lůžko v levé antracitové variantě


Sedací souprava MANAMA pro pohodlný odpočinek v moderním stylu

ASIR Rohová sedací souprava MANAMA je praktický kus nábytku, který skvěle poslouží při odpočinku a relaxaci. Soupravu lze využít i jako lůžko pro příležitostné přespání. Je k dispozici v levém i pravém provedení a v šesti různých barvách, z nichž si každý klient vybere ten nejvhodnější pro své potřeby.

Jednoduchý systém na kolečkách pro snadné přemístění

Nábytková souprava MANAMA je výjimečná svým jednoduchým systémem na kolečkách, který umožňuje snadné přemístění podle potřeby. Díky tomu lze snadno vytvořit v soupravě pro hosty pohodlné lůžko pro přenocování.

Kvalitní dřevěná konstrukce s MDF deskou

Konstrukce sedací soupravy je vyrobená z kvalitní dřevěné konstrukce a MDF desky, díky čemuž je produkt velmi odolný a trvanlivý. Nohy soupravy jsou v dekoru ořech, což vytváří stylové a moderní provedení.

100% polyesterový potah zajišťuje snadnou údržbu

Potahový materiál je vyrobený z 100% polyesteru, který je velmi snadno udržovatelný. Soupravu stačí pravidelně vysávat a otírat vlhkým hadříkem.

Technické specifikace sedací soupravy MANAMA

– Šířka: 280 cm
– Výška: 85 cm
– Hloubka: 206 cm
– Rozměr lůžka: 150 x 190 cm
– Pěna pro sezení: 32 DNS
– Partikulární pěna pro záda
– Nohy v barvě ořechu
– Snadné čištění

Nákup sedací soupravy MANAMA z pohodlí domova

Pokud jste se rozhodli pro nákup této moderní sedací soupravy, navštivte web skvelynabytek.cz a objednejte si ji pohodlně z domova. Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Publikováno
V rubrikách AMEPO