Barevná komoda jako osvěžení interiéru

Vybrat nábytek do domácnosti může být náročné, ale zároveň i velmi zábavné. Dnes se zaměříme na jednu z nejvýraznějších částí nábytku – komodu. Pokud máte rádi barevné a zároveň praktické kousky, barevná komoda může být skvělou volbou pro osvěžení interiéru.

Vyberte si správnou barvu

Nejdůležitější je vybrat si správnou barvu, která bude komodě dominovat. Pokud máte v místnosti jinou výraznou barvu, zvolte komodu v neutrálních tónech jako bílou, šedou nebo hnědou. Naopak pokud je místnost spíše střídmá, můžete si dovolit výraznější barvy jako žlutou, zelenou nebo modrou.

U nás si můžete vybrat z široké nabídky barevných komod

Hra s kontrastem

Komoda může být i výrazným kontrastem k ostatnímu nábytku. Pokud máte třeba v obývacím pokoji černou sedačku a stůl, může být barevná komoda výrazným prvkem, který celou místnost rozzáří. Zvolte barvu, která bude výrazně kontrastovat s ostatním nábytkem a vytvoří tak zajímavou atmosféru.

Funkčnost a praktičnost

Kromě estetického hlediska je důležité myslet i na praktičnost a funkčnost. Komoda by měla být dostatečně velká na to, aby poskytla dostatek úložného prostoru. Pokud máte třeba v obývacím pokoji hromadu DVD a CD, můžete zvolit komodu s policemi, kde budou všechny vaše nosiče přehledně uspořádány. Pokud máte malé děti, zvolte raději komodu s uzamykatelnými zásuvkami, abyste si mohli být jistí, že vaše děti nebudou mít přístup k nebezpečným věcem.

Barevná komoda může být skvělým doplňkem do každé místnosti. Vyberte si tu správnou barvu a nezapomeňte na praktičnost a funkčnost.

Publikováno
V rubrikách AMEPO