Barevný koberec Bonami Selection Coastalina pro pohodovou atmosféru v interiéru, rozměr 140 x 200 cm

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní pracování, tak i pečlivý výběr kvalitních a zároveň praktických materiálů.

Moderní design a kvalitní materiál

Jedním z nich je i tento moderní koberec z kolekce Coastalina, který nenásilně ozvláštní vzhled ložnice nebo třeba obýváku. Jeho polypropylenová vlákna jsou navíc upravena speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, která dodá na odolnosti a zároveň jemnosti pro vaše bosé nožky.

Stylový doplněk pro váš interiér

Koberec Bonami Selection Coastalina je ideálním doplňkem do každého moderního interiéru. Jeho design vase určitě zalíbí a podtrhne celkový vzhled místnosti. Navíc se snadno udržuje a čistí, takže vám poslouží mnoho let.

Rozměr 140 x 200 cm pro všechny velikosti místností

Koberec Bonami Selection Coastalina je v rozměru 140 x 200 cm, což z něj dělá ideální volbu pro jakoukoliv ložnici, obývací pokoj nebo třeba pracovnu. Je dostatečně velký na to, aby se pod něj vešlo několik kusů nábytku, ale zároveň nezabere příliš mnoho místa.

Nakupujte na Bonami s jistotou

Pokud chcete pořídit kvalitní a stylový koberec, zvolte Bonami Selection Coastalina. Navíc si ho můžete objednat pohodlně z domova, s možností vrácení do 14 dnů, a získat tak záruku spokojenosti. Vyzkoušejte ho ještě dnes a nechte se okouzlit jeho jedinečným designem.

Klikněte sem a objednejte si koberec Bonami Selection Coastalina ještě dnes

Koberec Bonami Selection Coastalina

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií.

Publikováno
V rubrikách AMEPO