Chraňte svou matraci s 4Home Chráničem Harmony v rozměru 90 x 200 cm

Dejte sbohem zničeným matracím snadno a rychle. Nepropustný chránič matrace ze 100% froté bavlny je ideálním pomocníkem do každého domova. Chrání vaši matraci před prachem, skvrnami, nečistotami a vlhkostí.

Jak funguje 4Home Chránič matrace Harmony?

Nepropouští žádné tekutiny a zároveň je velmi prodyšný, takže zaručí i maximální pohodlí během spánku bez nadměrného pocení.

Už se vám nikdy nestane, že při sebemenší nehodě bude nutné matraci vyměnit nebo že budete muset namáhavě ručně čistit nežádoucí skvrny. S 4Home Chráničem matrace Harmony ušetříte čas i peníze.

Jak 4Home Chránič matrace Harmony usnadňuje váš život?

V rozích chrániče jsou praktické gumy pro pohodlné uchycení k matraci – chránič tak vždy zůstane na svém místě. Při běžném používání doporučujeme prát na 60 °C. Není vhodný do sušičky na prádlo, nesmí se žehlit.

Základní informace o 4Home Chránič matrace Harmony:

  • Je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm
  • Materiál vrchní strany: 100% bavlna froté
  • Materiál spodní strany: 100% polyuretan

Pokud chcete i nadále chránit svou matraci a prodloužit její životnost, neváhejte a zvolte 4Home Chránič matrace Harmony v rozměru 90 x 200 cm. S ním budete mít jistotu, že vaše matrace zůstane v perfektním stavu a vy se budete každý den probouzet s úsměvem na tváři.

4Home Chránič matrace Harmony

Publikováno
V rubrikách AMEPO