Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado – elegantní a praktické řešení pro moderní kuchyň


Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado - elegantní a praktické řešení pro moderní kuchyň

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado je prvotřídní volbou pro všechny milovníky moderního designu. Jedná se o pákovou nástěnnou dřezovou baterii s otočným ramínkem, která dokonale zapadne do jakéhokoliv stylu kuchyně. Díky tomu můžete mít v kuchyni elegantní prvky, které dodají vašemu interiéru osobitost.

Tento model RAV SLEZÁK Colorado je k dostání v barevném provedení černá matná/zlato, což dokonale vynikne na bílém nebo jiném světlejším pozadí. Baterie má rozteč 100 mm, což znamená, že se snadno namontuje na většinu dřezů na trhu. Díky svému matnému povrchu navíc baterie neupoutá pozornost zbytečnými odrážejícími se světly a efektně bude vystupovat do popředí vašeho kuchyňského prostoru.

Vlastnosti dřezové baterie RAV SLEZÁK Colorado:

  • Materiál: mosaz
  • Barva: černá matná/zlato
  • Rozteč baterie: 100 mm
  • Otočný ramínek
  • Délka vývodu: 200 mm
  • Perličkový perlator
  • 1-otvorová montáž

RAV SLEZÁK je renomovaný český výrobce kvalitních baterií s dlouholetou tradicí. Díky tomu můžete mít jistotu, že si pořizujete produkt, který je vyráběn s nejvyšší kvalitou a pečlivostí. Navíc tento model je velice praktický, protože s otočným ramínkem můžete baterii snadno natáčet podle svých potřeb. Ideální například pro umytí velkého hrnce, který by do menší dřezové baterie nevešel.

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado - elegantní a praktické řešení pro moderní kuchyň

Závěr

Pokud hledáte dřezovou baterii, která bude elegantní, praktická a zároveň s moderním designem, dřezová baterie RAV SLEZÁK Colorado je pro vás ideální volbou. S matným povrchem dokonale zapadne do jakéhokoliv kuchyňského interiéru a díky otočnému ramínku máte vše pod kontrolou. Pokuste se být originální a najděte si v naší nabídce další praktické prvky pro vaši kuchyni. Navštivte náš e-shop na adrese skvelynabytek.cz a objevte to nejlepší, co pro vás máme.

Publikováno
V rubrikách AMEPO