FDM Prostěradlo JERSEY v hnědé barvě – velikost 120×200 cm


Nejvyšší kvalita s náležitou péčí

FDM Prostěradlo JERSEY je vyrobeno v nejvyšší kvalitě s náležitou péčí. Materiál je pevný, odolný a zároveň hebký na dotek. Hnědá barva dodává prostěradlu příjemnou atmosféru do ložnice.

Perfektní přilnutí a pevnost švů

Všitá elastická páska zajišťuje perfektní přilnutí k matraci, čímž se předejde jakémukoli posunu prostěradla. Prostěradlo je navíc vybaveno pevnými švy, které přispívají k jeho dlouhé životnosti.

100 % organická bavlna

Prostěradlo je vyrobeno pouze z nejkvalitnějších materiálů, a to ze 100% organické bavlny. To zajišťuje pocit měkkosti a prodyšnosti při každodenním používání.

Vhodné pro matrace až do tloušťky 25 cm

FDM Prostěradlo JERSEY je vhodné pro matrace s maximální tloušťkou 25 cm. To znamená, že se bez problémů přizpůsobí vaší matraci a nezanechává vlásečnice ani vrásky na povrchu.

Péče o prostěradlo

Když potřebujete prostěradlo vyprat, nebojte se. Prostěradlo se při praní nesmršťuje, neztrácí barvu. Avšak, aby vám sloužilo co nejdéle, doporučujeme prát při teplotách do 40 stupňů, a nesušte jej v sušičce. Stejně tak se vyhněte bělení.

FDM Prostěradlo JERSEY v hnědé barvě - velikost 120x200 cm

Pokud hledáte kvalitní a prodyšné prostěradlo do vaší ložnice, stejně tak jako my, můžeme FDM Prostěradlo JERSEY v hnědé barvě určitě doporučit. Navíc, pokud si jej objednáte na https://www.bestnabytek.cz/produkt/fdm-prosteradlo-jersey-hnede-velikost-120m200, můžete si být jisti kvalitou a spokojeností se svou volbou.

Publikováno
V rubrikách AMEPO