Komoda GELLERT/CERGIS 2D v dubu Sonoma – Stylové úložné řešení vašeho interiéru

Komoda GELLERT/CERGIS 2D v dubu Sonoma je skvělým řešením pro úložný prostor vašeho interiéru. Dvoudveřová komoda v moderním provedení je vyrobena z kvalitního materiálu LTD v barevném provedení dub sonoma. Vynikajícími vlastnostmi tohoto materiálu jsou jeho odolnost vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, a hranění ABS páskou zaručuje dlouhodobou trvanlivost.

Moderní provedení komody v barvě dub sonoma

Komoda GELLERT/CERGIS 2D v barvě dub sonoma se perfektně hodí do modernějších interiérů, ale i do klasického stylu. Jednoduché čisté linie a jasně viditelná struktura dřeva doplňuje elegantní design. Dveře jsou vybaveny kvalitním kováním a celkový dojem z komody je velmi nadčasový.

Vyrobeno z materiálu LTD (lamino), který je v současné době velmi populární. LTD je vysoce kvalitní a odolné proti poškození. Je také mnohem levnější a méně náchylnější k praskání nebo deformaci než dřevo. Tento materiál nabízí řadu výhod, a to i v dlouhodobém horizontu. Díky laminátovému povrchu je komoda snadno udržovatelná a čistá.

Jednoduchá montáž komody GELLERT/CERGIS 2D v dubu Sonoma zajišťuje lehká demontáž. Komoda je dodávána v demontu, takže ji můžete snadno převézt. Pokud nemáte s montáží žádné zkušenosti, můžete ji sestavit s pomocí jednoduchého návodu.

Parametry komody

Prostorově úsporná komoda má rozměry:

  • Výška: 85 cm
  • Šířka: 74 cm
  • Hloubka: 35 cm
  • Barva: dub sonoma

Velkou výhodou této komody je také dlouhá záruka na 24 měsíců, která vám poskytne klid a jistotu při jejím užívání. Zkrátka se přestanete obávat těchto běžných problémů a budete si moci užít luxusní komodu, která bude plnit svůj účel mnoho let.

Pokud hledáte stylovou komodu s moderním designem, která nabízí dostatek úložného prostoru, zvažte nákup této komody GELLERT/CERGIS 2D v dubu Sonoma. Určitě ušetříte čas při jejím čištění, protože její povrch je vynikající a snadno udržovatelný. Také ušetříte peníze, protože je cenově dostupná, a navíc nemusíte mít strach z toho, že se rychle opotřebová. Začněte tedy plánovat místo pro tuto krásnou a praktickou komodu v vaší domácnosti a zaručeně nebudete litovat.

Komoda GELLERT/CERGIS 2D v dubu Sonoma

Publikováno
V rubrikách AMEPO