Kontrastní kusový koberec s vysokým vlasem OMBRE – modrá osvěží vaše interiéry

Kusový koberec je ideálním doplňkem každého interiéru. Chcete do něj dostat trochu moderního prvku a přitom neinvestovat do nové přestavby? Koberec je ideální volbou. Vysoký vlas mu dodává luxusní vzhled imitující kožešinu a hodí se jak do obývacího pokoje, tak například do ložnice, dětského či studentského pokoje, předsíně, pracovny nebo třeba kanceláře.

Kontrastní kusový koberec s vysokým vlasem OMBRE v modré barvě je skvělým způsobem, jak ozvláštnit váš interiér. Pozměnit celkovou atmosféru místnosti lze velmi jednoduše svěžími barvami tohoto koberece. Modrá barva přináší do místnosti klid a harmonii, v kombinaci s atraktivními odstíny dokáže vytvořit úchvatnou vizuální impresi. To způsobí, že budete cítit pocit pohodlí a útulnosti.

Tento koberec je s rozměry 80 x 140 cm vhodný do menších prostor. I v malém prostoru může být designérským kouskem, který dodá místnosti osobitost. Pokud váháte mezi kobercem a křeslem, pro tento koberec je výbornou volbou kombinace obou pohodlných kusů nábytku.

Měkký a jemný koberec vhodný pro sezení na zemi

Na dotek je tento koberec velmi měkký a jemný, ideální pro sezení na zemi. A nebude vám od podlahy zima, spodní vrstva je vyrobená z polyesteru a skvěle izoluje chlad, takže na koberci můžete sedět dlouhé hodiny, děti si na něm mohou bez obav hrát.

Pokud hledáte ideální koberec do dětského pokoje, toto je pro vaše dítě to pravé. Navíc si tento koberec oblíbí i vaše domácí zvířecí mazlíčky, kteří si na jeho měkké a jemné podložce rádi odpočinou a odpočívají.

Jednoduchá péče o koberec

Péče o něj je jednoduchá. Pravidelně jej luxujte, občas ručně vyperte, bez použití chemikálií a následně nechte volně uschnout ve vodorovné poloze. Díky tomu bude váš koberec vždy jako nový a bude sloužit dlouhá léta.

Tak proč nevyzkoušet tento kontrastní koberec s vysokým vlasem OMBRE v modré barvě ve vašem interiéru? Určitě vám dodá prostoru nádech modernosti a osobitého stylu. Protože každá místnost má svou povahu a každý interiér potřebuje ten správný doplněk.

Zde si můžete zakoupit kontrastní kusový koberec OMBRE v modré barvě.

koberec modrá barva

koberec v obývacím pokoji

Publikováno
V rubrikách AMEPO