Křeslo BELLECOTE v přírodním provedení s červenými polštářky


Křeslo BELLECOTE – perfektní relaxace pro každou maminku

Jste tady pro nějákou skvělou radu, jak potěšit svou partnerku? Pokud to tak je, můžeme Vám doporučit křeslo BELLECOTE v přírodním provedení s červenými polštářky, které najdete na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/kreslo-bellecote-natural-cervene.

Křeslo červené – relax pro Vaši ženu

Vaše žena pro rodinu dělá první poslední, dopřejte jí po práci chvilku klidu a relaxace. Křeslo s příjemným bavlněným potahem v krásné červené barvě si zamiluje. Natáhnout se do pohodlného křesla, sledovat televizi nebo si číst, to je snem každé maminky.

Křeslo z ohýbaného masivního dřeva

Křeslo z ohýbaného masivního dřeva jí zaručí dokonalé uvolnění, díky ohybu se v něm může lehce pohoupat a zbavit se tak nahromaděného stresu, unavené ruce podepře díky rovným područkám.

Stylové křeslo do každé místnosti

Stylové křeslo lze umístit do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokojíčku, prostě všude tam, kde potřebujete zpomalit. S tímto křeslem bude mít každá milující maminka čas jen pro sebe. Překvapte ženu svého srdce a darujte jí toto skvělé křeslo.

Specifikace křesla BELLECOTE

Křeslo BELLECOTE je vyrobeno z ohýbaného masivního dřeva s bavlněným potahem. Křeslo má rozměry 59 x 68 x 102 (š x h x v). Je dodáváno v demontu, ale s jednoduchým návodem na sestavení. K dispozici je záruka 24 měsíců.

Křeslo BELLECOTE

Závěrečné myšlenky

Křeslo BELLECOTE je ideálním způsobem, jak udělat radost Vaší manželce nebo partnerce. Relaxace je pro nás všechny důležitá a tuto drobnou „lásku“ jistě ocení. Pokud tedy hledáte skvělý dárek pro Vaši drahou polovičku, určitě vyzkoušejte toto stylové křeslo. Budete překvapeni, jak velkou radost jí uděláte.

Publikováno
V rubrikách AMEPO