MID.YOU – Šatní skříň s otočnými dveřmi v bílé barvě a dubovém provedení artisan, rozměry 180/208/58 cm


MID.YOU – Šatní skříň s otočnými dveřmi v bílé barvě a dubovém provedení artisan

Rozměry 180/208/58 cm SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI, bílá, dub artisan, 180/208/58 cm – ONLINE ONLY, TYP: D11654 – BILA, 4 DVERI, 4 ZASUVKY – 5 VKL.POLIC, 2 ZRCADLA

Skříně jsou základním kamenem každého bednářského pokojíčku a tento model od MID.YOU rozhodně nezklame. Šatní skříň s otočnými dveřmi v bílé barvě a dubovém provedení artisan je trochu jiným modelem, který se vyznačuje svou kvalitou, dokonalou úpravou a funkční činností.

Tato řada je velmi oblíbená u zákazníků kvůli svým rozměrům a vzhledu. Skříň je tvořena dubovým provedením artisan, což dává celému kusu nábytku moderní a nadčasový nádech. Skvělým prvkem jsou otočné dveře, které nabízejí snadný a rychlý přístup k celému obsahu skříně.

Tento kus nábytku se vyznačuje také svými víceúčelovými zásuvkami, odpovídající velikostí a hloubkou, které skýtají dostatek místa pro uložení věcí. Skříň má celkem 4 zásuvky a 5 vkládacích polic.

Navíc, pro ty, kteří se zajímají o celkový vzhled, je zde také dvě zrcadla na dveřích, aby bylo možné vidět svůj outfit nebo se připravit na svůj den bez potřeby vlastnit samostatné zrcadlo v místnosti. Šatní skříň s otočnými dveřmi v bílé barvě a dubovém provedení artisan je k dispozici pouze online a má kód D11654 – BILA.

Jako každý kvalitní kus nábytku, i tento skříň vyžaduje trochu práce a údržby. Doporučujeme používat jemný materiál na čištění a měli byste se vyhnout použití abrazivních čisticích prostředků na povrchu. Je to drobná cena za úžasný kus nábytku, který může sloužit celý život.

Celková velikost skříně je 180/208/58 cm, což znamená, že tuto skříň lze umístit do většiny pokojů. Pro větší pohodlí vám doporučujeme, abyste si přiobjednali odbornou montáž, jelikož tento kus nábytku skýtá trochu náročností v celkovém sestavení.

Klikněte zde pro nákup této krásné šatní skříně s otočnými dveřmi od MID.YOU.

MID.YOU- Šatní skříň s otočnými dveřmi v bílé barvě a dubovém provedení artisan

MID.YOU- Šatní skříň s otočnými dveřmi v bílé barvě a dubovém provedení artisan

Publikováno
V rubrikách AMEPO