Moderní křesílko Doga Relax pro dokonalé relaxování – tabacco

Křesílko Doga Relax patří mezi moderní kusy nábytku, které nejenže skvěle vypadají, ale také dokáží poskytnout dokonalý komfort a relaxaci. Pokud hledáte křesílko, které bude vhodné jak do interiéru, tak i exteriéru, pak je Doga Relax tou správnou volbou. Vyrobeno je z kvalitního polypropylenu se skelným vláknem (FG) v krásném dekoru tabacco, který dodá Vašemu domovu šmrnc.

Výška područek od země: 58 cm

Doga Relax je navrženo tak, aby poskytlo dokonalý komfort při sezení. Proto nebyla opomenuta ani výška područek od země, která činí 58 cm. Extrémně nízké nebo vysoké područky mohou negativně ovlivnit Vaše pohodlí během sezení, proto jsou tyto područky navrženy tak, aby byly přesně tam, kde mají být.

Stohovatelné

Křesílko Doga Relax také disponuje praktickou vlastností – je stohovatelné. To znamená, že pokud jej nevyužíváte, můžete bez problému umístit více křesílek na sebe a ušetřit tak místo. Je to ideální vlastnost, zejména pokud jeho použití není běžné pouze v domácnostech, ale také v zátěžovém provozu.

Lze jej použít v zátěžovém provozu

Doga Relax má vysokou nosnost až 150 kg, což z něj dělá ideální křesílko i do zátěžového provozu. Takže nezoufejte, pokud často hostíte, nebo provozujete kavárnu, restauraci a podobně, toto křesílko zvládne i vysoké zatížení.

Dodávané smontované

Křesílko Doga Relax Vám dorazí již kompletně smontované, takže nemusíte řešit složité návody na sestavení. Stačí jej pouze vybalit a můžete si užívat jeho pohodlí.

Toto křesílko máme v nabídce ve více barvách

Kromě dekoru tabacco máme v nabídce ještě další barvy. Můžete si tak vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu interiéru či exteriéru.

Pro dokonalé relaxování a pohodlí je křesílko Doga Relax tou správnou volbou. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si ho i Vy ještě dnes. Více informací o produktu naleznete na stránkách Atcomplet.

křesílko Doga Relax
křesílko Doga Relax
křesílko Doga Relax

Také se podívejte na další produkty z nabídky Atcomplet, které Vám mohou pomoci vylepšit Váš domov či zahradu a zpříjemnit Váš volný čas.

Publikováno
V rubrikách AMEPO