Modrá menší sedací souprava Chevron


Moderní sedací souprava Chevron nyní za TOP cenu!

Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky, což je skvělé, protože si tak vytvoříte úžasné pohodlí pro relax. Polštáře totiž můžete libovolně umísťovat a přizpůsobovat si tak sedačku svému vkusu a potřebám.

Sedací souprava má kombinaci dvou barev, což jí dodává moderní vzhled a skvěle zapadne do různých interiérů. Kromě toho má i univerzální pravo-levý roh, takže si můžete vybrat, která strana bude pro vás lepší.

Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru, takže kromě toho, že vám nabízí pohodlné posezení, také vám poskytne místo pro uskladnění věcí. Můžete si do ní uložit přikrývky, polštáře nebo třeba hračky.

Sedací souprava je vyrobena ze stabilní dřevěné konstrukce, takže nebudete mít obavy z toho, že by vám náhle odešla. Navíc je v akci a platí pro provedení na fotografii (pevná látka Rainbow), takže můžete ušetřit a mít navíc krásnou a kvalitní sedací soupravu.

Rozměry:

  • 229x144cm
  • Hloubka sedu bez polštářů: 70cm
  • Výška sedu: 37cm

Pokud tedy hledáte moderní a pohodlnou sedací soupravu, která vám poskytne také úložný prostor, zvolte Chevron. Můžete si ji objednat na stránkách Nábytek Přehledně.

Publikováno
V rubrikách AMEPO