Mosazný držák na ručníky ve stříbrné barvě Sapho X-Round: prémiová kvalita a moderní design s šířkou 65 cm


Elegantní design a kvalitní materiály

Řada koupelnových doplňků X-Round od české značky Sapho vyniká moderně elegantním designem v minimalistickém duchu, vysokou kvalitou i svou praktičností, díky které vám usnadní organizaci a udržování pořádku. Mosazný držák na ručníky ve stříbrné barvě je jedním z produktů této řady a rozhodně stojí za pozornost.

Použití prvotřídních materiálů jako je mosaz, poskytuje výrobku dlouhou životnost a odolnost vůči vlhkosti a oxidaci. Stříbrná barva dodává držáku na ručníky luxusní a moderní vzhled, který se hodí do jakéhokoliv stylu koupelny.

Praktická funkčnost produktu

Většina koupelnových doplňků slouží pouze dekorativnímu účelu, ale to s mosazným držákem na ručníky ve stříbrné barvě Sapho X-Round neplatí. Šířka 65 cm je dostatečná pro všechny velikosti ručníků a díky několika úrovním pro zavěšení ručníků můžete produkt přizpůsobit vašim potřebám.

Jednoduchá instalace je další výhodou tohoto produktu. Při instalaci na zeď si můžete vybrat mezi vrtáním nebo upevněním pomocí lepení. Stačí hladkou stranu úchytu natřít silným lepidlem a přiložit na suchý očištěný povrch. Poté nechte bez zatížení usychat po dobu 24 hodin.

Zakoupit produkt za výhodnou cenu

Pokud vás tento koupelnový doplněk zaujal, můžete si ho zakoupit na internetových stránkách https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/mosazny-drzak-na-rucniky-ve-stribrne-barve-sapho-x-round-sirka-65-cm. Cena produktu je velmi přijatelná vzhledem k jeho kvalitě a designu. Navíc hladká a lesklá povrchová úprava umožňuje snadnou údržbu a čištění.

Nebuďte spokojeni s obyčejnými držáky na ručníky v koupelně, zvolte produkt s prémiovou kvalitou a moderním designem od zavedené české značky Sapho.

Publikováno
V rubrikách AMEPO