Noční stolek LIZBON – elegancí ořechu a bílé barvy

Noční stolek LIZBON je vyrobený v dekoru ořech a nabízí regál a skryté úložné prostory v zásuvce s bílo-mramorovým čelem. Tento kousek nábytku přináší do vaší ložnice nejen praktické využití, ale také elegantní styl, který dokáže zásadně ovlivnit atmosféru místnosti.

Design a praktické využití

Noční stolek LIZBON se skládá ze dvou částí – horní poličky a dolní zásuvky. Na horní poličce najdete dostatek prostoru pro lampičku, knihu nebo třeba sklenku s vodou. Díky regálu pod ní můžete mít po ruce další věci, jako jsou brýle, mobilní telefon nebo další drobnosti.

Zásuvka pod regálem pak nabízí prostor pro větší věci, které by vám ve svéložce zaujaly příliš místa. Můžete zde uložit například časopisy, knihy nebo třeba notebook. Zásuvka je antyprachová a uzavíratelná, takže obsah zůstane stále čistý a bezpečný.

Materiál a barvy

Noční stolek LIZBON je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a pevnost. Dekor ořechu a bílá barva jsou velmi elegantní a dokáží perfektně zapadnout do každého interiéru. Stůl můžete kombinovat s dalšími kousky z kolekce LIZBON a vytvořit tak dokonalý celek.

Noční stolek LIZBON - elegancí ořechu a bílé barvy

Tento noční stolek je velmi snadno sestavitelný a v případě potřeby ho můžete jednoduše přemístit na jiné místo díky nízké hmotnosti. Pokud hledáte praktický a zároveň elegantní noční stolek, je LIZBON tou pravou volbou. Navštivte stránku produktu a objednejte si ho ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách AMEPO