Nové černé závěsné světlo Oslo v designu Halo o velikosti 24 cm

Moderní závěsné světlo Halo Design Oslo si získá vaši pozornost svým skandinávským designem v jednoduchém minimalistickém duchu. Vypadá opravdu skvěle a když se na ně dlouze díváte, všimnete si i mnoha drobností, které ho dělají tak výjimečným. Pokud jste fanoušky černé barvy, tento kousek by se měl stát vaší povinnou výbavou.

Design jako z pohlednice

Neuvěřitelně pěkný design světla je celkem logickým důvodem, proč si Oslo oblíbíte a úplně se do něj zamilujete. Jeho podobu by mohl bez problémů uříznout z pohlednice s výhledem na norské fjordy a prostě ji přenést do vašeho obýváku. Je jednoduše krásné a minimalistické. Tyto dva koncepty se ve společnosti Oslo pohybují neoddělitelně od sebe a vytvářejí perfektní celek.

Zajímavý designový prvek

Oslo má zajímavý a originální designový prvek, kterým je držák stínidla. Ten je vyroben z přírodně zbarveného dubového dřeva a co se týče vzhledu, tak působí velmi záhadně. Jistě také oceníte, že designové prvky se mírně liší podle velikosti Oslo. Proto si můžete vybrat ze tří různě velkých provedení.

Vybírejte z černé a bílé

Vestaví si Oslo do vašeho interiéru, tak si můžete vybrat ze dvou neutrálních barev. Světlo v černé barvě vypadá velmi elegantně a dodává místu, kde visí, unikátní atmosféru. Na druhou stranu, pokud byste měli raději trochu světla a vzdušnosti, určitě byste neměli přehlédnout svetlo bílé.

Série Oslo nabízí mnoho dalších produktů

Nemějte obavy. Oslo k vám dorazí s plnou výbavou. Tento designový skvost však není jediným zástupcem série. Oslo nabízí mnoho dalších produktů, jakými jsou například nástěnné světlo. Ty se k závěsnému světlu velmi dobře hodí a vytvářejí dokonalý celek. Zvláštní pozornost si zaslouží také stolní a stojací lampy, které jsou v provedení Oslo velmi stylové.

Černé kovové závěsné světlo Halo Design Oslo 24 cm

Nakupujte své nové závěsné světlo Oslo s designem Halo z pohodlí vašeho domova. Objednávku můžete realizovat na odkazu Nábytek přehledně. A nezapomeňte, že skvělý design potřebuje k dokonalosti také správné světlo. Vyberte si proto z naší nabídky tu správnou žárovku. Žárovka není součástí balení.

Publikováno
V rubrikách AMEPO