Nové textilní prostírání Dakls Easter Deco Lavender v rozměrech 48 x 33 cm

Se značkou Dakls si doma hravě vytvoříte atmosféru líbezného venkova. Pokud si potrpíte na něžné vzory s nádechem retra, budou tyto kousky tím pravým pro vás i vaši rodinu. Pak už záleží jen na vás, jaký příběh jim vtisknete.

Nádherný design

Toto textilní prostírání je ze sbírky Easter Deco Lavender. Na pohled tuto kolekci budete milovat pro jemné květinové vzory, které se ohýbají do tvarů rozkvétajících květin, nádherně zpracovanými do těchto textilních doplňků. Každé prostírání je pečlivě prošito a vždy staví na prvotřídní, kvalitní bavlně.

Velmi praktické

Tato kolekce v sobě skrývá mnoho důmyslných detailů, které vám ušetří spoustu práce. Prostírání má například lehký, odolný materiál, který je jednoduchý na údržbu. Nechte ho jen vyprat v pračce, vždy však podle doporučeného postupu na štítku. Toto zabrání zbytečnému špinění či poškození.

Vybrat si můžete z různých vzorů

Všechny vzory z této kolekce jsou navrženy s nádechem retra a pojetím, které vás přenesou do krásného, nádherného prostředí. Vyberte si mezi různými barvami a vzory, určitě si vyberete ten pravý, který bude dokonale ladit s vašimi dalšími nádobím a příslušenstvím.


prostírání Dakls Easter Deco Lavender

Vynikající volba pro váš stůl

Toto krásné textilní prostírání je naprosto dokonalou volbou pro jakékoliv speciální příležitosti. Pokud se na vás rodina chystá na oslavu narozenin, svatební hostinu, nebo prostě dáváte hodně na to, jak váš stůl vypadá, určitě se překvapíte, jak obdivuhodně dokáže tato krása podtrhnout celkovou atmosféru.


prostírání Dakls Easter Deco Lavender

Originální nápad na dárek

Pokud si nevíte rady, co koupit jako dárek pro někoho vám blízkého, toto textilní prostírání bude určitě velmi originálním a překvapivým nápadem. Bude skvěle vypadat na stole a zároveň bude připomínat, jak moc vám na obdarované osobě záleží. Dokonce i když jeden prostě neví, co by si s tímto kouskem domů počal, může ho využít třeba jako velmi originální ubrus, jak jinak než se samými chválami.


prostírání Dakls Easter Deco Lavender

Závěr

Pokud chcete vytvořit na svém stole krásnou atmosféru, kterou sochaři, malíři a umělci obdivovali celá staletí, bude pro vás toto textilní prostírání určitě nejlepší volbou. Toto je kousek, který se hlavně hodí pro ty, kteří si přejí překrásné, ale zároveň praktické předměty v domácnosti.

Vyberte si své prostírání dakls Easter Deco Lavender a dovolte si trochu záblesku retra na vašem stole. Navštivte náš web a pořiďte si tento kousek, který vaši domácnost udělá ještě krásnější.


prostírání Dakls Easter Deco Lavender

Publikováno
V rubrikách AMEPO