Nový dojem s modrým kobercem DUTCHBONE Rugged 170×240

Modrý koberec Rugged, který je i přes svůj starožitný vzhled zmodernizovaný, a to za použití současných materiálů a výrobních technik. Díky speciálnímu materiálovému provedení a preciznímu strojovému tkaní můžete na koberci spatřit světlejší i tmavší odstíny, ať už díky chůzi či vysávání, to samé pak nastává při prohlížení koberce z různých úhlů.

Rugged Vás zaujme svojí měkkostí a úžasným pohodlím, navíc díky svému písčitému vzhledu inspirovaného u perských koberců dodá každému interiéru elegantní a velice unikátní vzhled.

Materiál

Koberec DUTCHBONE Rugged je vyroben ze směsi bavlny, polyesteru a viskózy. Tato kombinace materiálů zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení a zároveň umožňuje snadné čištění. Pro zajištění co nejdelší životnosti koberce doporučujeme používat podložku.

Design

Tento koberec přináší jedinečný design do každého interiéru. Jeho moderní a stylový vzhled padne do oka každému návštěvníkovi a dodá vašemu bydlení tu správnou atmosféru. Modrá barva Rugged koberce je nevšední a přitom nenápadná, takže se hodí do každého interiéru.

Cena a zdroj

Koberec DUTCHBONE Rugged 170x240cm lze zakoupit v kvalitním nábytkářství, nebo na specializovaných e-shopech prodávajících nábytkové doplňky. Pokud chcete koupit tento koberec za dobrou cenu, můžete navštívit web Velký Nábytek, který nabízí široký výběr koberců a dalšího nábytku.

Pevně věříme, že pořízením koberce DUTCHBONE Rugged získáte nový dojem vašeho bydlení a všichni vaši návštěvníci budou jásat nad výsledkem. K čištění doporučujeme použít vysavač s vhodným nástavcem či využít služeb profesionálních firem.

Koberec Rugged

Obrázek 1: Příklad umístění koberce DUTCHBONE Rugged v interiéru.

Koberec Rugged

Obrázek 2: Další příklad umístění koberce DUTCHBONE Rugged v interiéru.

Publikováno
V rubrikách AMEPO