Rohová sedací souprava ERIDANO v levém provedení s designem Monolith 09


Zažijte pohodlné posezení v moderním stylu

ERIDANO je stylová sedací souprava v moderním designu, která se stane dominantou každého interiéru. Kombinace kvalitních pružin faliste a polyuretanové pěny se postará o vysoce komfortní posezení, že už z ní nebudete chtít vstát!

Funkčnost a kvalita na prvním místě

ERIDANO disponuje rostříděnými polštáři, které se snadno sejmutelné a umožňují tak čištění a udržování pohovky. Navíc díky univerzálnosti tohoto modelu, lze pohovku povýšit na manželskou postel, takže pokud se chystáte na návštěvu, nemusíte řešit ubytování.

Zahalí Vás do pohodlného objetí

ERIDANO je rohová sedací souprava, která se obejme kolem Vás, ať už sedíte na nohách, nebo se rozvalujete na ní. Pohovka je v levém provedení, takže pokud máte v obýváku levou stěnu a chcete aby se pohovka na ni perfektně zarovnala, pak je tento model ten pravý pro Vás.

Monolith 09 – design, který osloví každého

Pohovka ERIDANO vám přináší to nejlepší z obou světů: kvalitní materiály i skvělý design. V provedení Monolith 09 získává úchvatný vzhled, který oko neodolá. Chcete si tento kousek do svého domova také pořídit? Pak neváhejte a zamiřte na naši stránku Best Nábytek ještě dnes!

ERIDANO pohovka

Závěr

Pohovka ERIDANO v moderním designu Monolith 09 je pro každého, kdo chce kvalitní a stylovou sedací soupravu. Jeho rohový tvar a levé provedení se velmi hodí do prostoru obývacího pokoje. Kvalitní materiály a pružiny faliste společně s polyuretanovou pěnou zajistí dokonalé pohodlí při posezení, ať už sami, či s návštěvou. Nebojte se využít též funkčnosti této sedací soupravy – roztáhněte ji a máte manželskou postel.

Publikováno
V rubrikách AMEPO