Romantická Černá barová židle v jasanovém dekoru od Kave Home


Jednoduchost a elegancia v jednom kusu

Nechte se oslnit jednoduchostí této barové stoličky Romane od značky Kave Home. Vzhledem k přírodním materiálům – konkrétně bukovému dřevu a jasanové dýze, dává vyniknout okouzlujícímu zbarvení a struktuře dřeva.

Nádherná barva a komfortní sedák

Samotné sedátko je z ratanu, který je navíc vyztužený nylonem pro udržení tvaru a zajištění kýžené stability. Dodatečného komfortu při sezení je pak docíleno pomocí kovové podnožky.

Ochrana podlahy a snadné přenášení

O to, aby židle ani při přemisťování neponičila podlahu, se postarají čtyři plastové podložky nacházející se na spodní straně nožiček.

Zkrátka, tato barová židle nabízí nejen krásu, ale i komfort a praktičnost.

Chcete si ji zakoupit? Klikněte zde: https://www.maliboo.cz/produkt/cerna-barova-zidle-v-dekoru-jasanu-99-cm-romane-kave-home

Moderní design a jedinečnost

Barová židle Romane je ideálním doplňkem pro váš moderní interiér. Je to kus nábytku, který upoutá pozornost a dodá interiéru jedinečnosti.

Zkuste ji i vy

Pokud hledáte něco krásného a zároveň praktického, Barová židle Romane od Kave Home rozhodně stojí za pozornost. S tímto kouskem nábytku si určitě uděláte radost a získáte skvělý doplněk do vašeho domova.

Udělejte si radost a pořiďte si tuto krásnou barovou židli do vašeho interiéru!

Romantická Černá barová židle v jasanovém dekoru od Kave Home

Navštivte <https://www.maliboo.cz/produkt/cerna-barova-zidle-v-dekoru-jasanu-99-cm-romane-kave-home> a objednejte si ji hned teď.

Publikováno
V rubrikách AMEPO