Sada tří vánočních závěsných dekorací Côté Table Ecorce

Užijte si Vánoce v obležení nádherných dekorací! Vsaďte na ty od Côté Table – mísí se v nich cit pro tradici, přitom ale jdou ruku v ruce s moderním stylem doby. Jednou z nejkrásnějších věcí během vánočních svátků jsou určitě dekorace. Tyto tři závěsné dekorace jsou tím pravým doplňkem pro váš vánoční strom, ale mohou být i krásným výzdobným prvkem v ostatních místnostech.

Popis sady závěsných dekorací Côté Table Ecorce

Tato sada tří dekorací je vyrobena z kvalitního, a přitom velmi lehkého materiálu, což zajišťuje snadnou manipulaci i zavěšení. Závěsné dekorace jsou ve tvaru dvou hvězd a kulatého vánočního koule, jsou navyšeny umělou větvičkou a jsou ukončeny saténovým stužkou k zavěšení.

Sada obsahuje:

  • 1x kulatou vánoční kouli s větvičkou a stužkou na zavěšení
  • 1x malou hvězdu s větvičkou a stužkou na zavěšení
  • 1x velkou hvězdu s větvičkou a stužkou na zavěšení

Tato sada je navržena tak, aby zanechala výrazný dojem na každém vánočním stromě či jinde v místnosti, kam ji umístíte. Závěsné dekorace mají velmi detailní výzdobu, především v textuře. Tyto dekorace vás zcela určitě nenechají na pochybách o tom, že navíc krásně dokreslí vánoční atmosféru a budou vaší velkou radostí. Jsou naprosto výjimečné a nevšední.

Nákup sady závěsných dekorací Côté Table Ecorce

Chcete-li si dopřát tento kousek krásy, navštivte náš web a zakupte sadu tří závěsných dekorací od Côté Table Ecorce pro svůj vánoční strom nebo třeba jako krásný dárek pro vaše blízké a přátele. Kdo by si nepřál vnést do svého domova krásu a svůdnou atmosféru vánočních svátků.

Sada tří vánočních závěsných dekorací Côté Table Ecorce

Užijte si vánoční svátky s vůnívači, překrásným vánočním stromem a širokou škálou vánočních dekorací. Vytvořte si vánoční atmosféru, která zahřeje vaši duši a vaše srdce a nezapomeňte si užít krásné svátky v kruhu svých nejbližších.

Publikováno
V rubrikách AMEPO