Skleněná váza LISETTA 23 cm – krasa do vašeho domova!

Milujete květiny ať už čerstvě utržené nebo ty věčné, které jsou k nerozeznání od živých? Pak určitě nechcete propásnout skleněnou vázu Lisetta. Ta je v čirém provedení a krásně doplní jakýkoli interiér. Může být i velmi elegantním dárkem pro vaše blízké.

Elegantní a minimalistické provedení Lisetty

Lisetta potěší každého, kdo se zajímá o moderní jednoduchý design. Její elegantní a minimalistické provedení ozvláštní každou místnost vašeho bytu či domu. Ať už chcete dovést do vašeho interiéru bytosti květy nebo větší řídkou kytici, Lisetta je dokonalou volbou. Díky své čirá barvě si dobře poradí s každým typem rostliny.

Rozměry vázy

Lisetta má výšku 23 cm, dolní průměr 7 cm, a horní průměr 8,5 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu typů květin. Proto se můžete spolehnout na to, že v této váze budou vaše květiny vypadat úchvatně.

Použití v interiéru

Váza je určena pro použití v interiéru a tedy není vhodná pro venkovní použití. Pokud ji ale umístíte na stůl či na parapet, určitě si budou všichni vaši hosté všímat toho, jak krásně ladí se zbytkem vašeho interiéru.

Tak neváhejte a pořiďte si skleněnou vázu Lisetta již dnes! Určitě její jednoduchost a krása osloví každého, kdo má rád květiny a elegantní design. Zkrátka krasa do vašeho domova!

Lisetta - skleněná váza

Pozn. Článek je prezentací skleněné vázy a nejedná se o placenou reklamu.

Publikováno
V rubrikách AMEPO