Smaltovaná obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×70 cm s levým i pravým umístěním – alpská bílá (kód: 290510220001)


Smaltovaná obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×70 cm

Kód: 290510220001

Pokud hledáte moderní a kvalitní vanu do vaší koupelny, obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×70 cm s levým i pravým umístěním – alpská bílá (kód: 290510220001) je tou správnou volbou pro vás. Tato vana se vyznačuje nejen moderním designem a kvalitním zpracováním, ale také mnoha užitečnými funkcemi.

Smaltovaná ocel

Vana je vyrobena ze smaltované oceli, což zaručuje její vysokou pevnost a odolnost vůči poškození. Díky tomu si můžete být jisti, že bude vaše koupelová nebo sprchová vana dlouho v perfektním stavu a nebudete potřebovat investovat do její opravy nebo výměny.

Levá i pravá orientace

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×70 cm je k dispozici s levým i pravým umístěním. To znamená, že si můžete vybrat tu verzi, která bude nejlépe vyhovovat konkrétním podmínkám vaší koupelny a bude zároveň nejpohodlnější pro vás.

Kaldewei Antislip

Povrch vany je vybaven speciální úpravou Kaldewei Antislip, která zajišťuje bezpečný vstup do vany. Tato úprava navíc zabraňuje skluzu a snižuje riziko úrazu, což je obzvláště důležité v případě rodin s dětmi nebo starších lidí.

Bez madla, nožiček a podhlavníku

Vana je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku, což umožňuje individuální instalaci dle vašich potřeb. Tato volnost v instalaci vám umožní využít potenciál této koupelové vany naplno a přizpůsobit ji co nejlépe vašim požadavkům a představám.


Smaltovaná obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170x70 cm s levým i pravým umístěním - alpská bílá (kód: 290510220001)

Závěr

je skvělou volbou pro každou koupelnu. Její moderní design, kvalitní zpracování a mnoho užitečných funkcí, jako je Kaldewei Antislip, umožňují nejen kvalitní a bezpečné využití této vany, ale také vám umožní individuální instalaci dle vašich požadavků.

Publikováno
V rubrikách AMEPO