Stůl Livetastic pro elegantní jídelní prostory: bílá a nerezová ocel v rozměrech 180-260/90/76 cm


Stůl Livetastic pro elegantní jídelní prostory

Jídelní stůl, bílá a barvy nerezové oceli

Stůl Livetastic je moderní kousek nábytku, který se bude skvěle hodit do každého interiéru. Jeho bílá barva a doplňky z nerezové oceli z něj dělají perfektní stůl pro elegantní jídelní prostory. Navíc, jeho rozměry jsou 180-260/90/76 cm, takže se na něj pohodlně vejde celá rodina.

Online only – nákup z pohodlí domova

Nakupování se během posledních let velmi změnilo a díky internetu můžeme nakupovat z pohodlí domova. Stůl Livetastic nebude v prodejnách k nalezení, ale můžete si ho objednat online na stránkách nabytekprozivot.cz.

Vysunutelná obdélníková destička na max. 260 cm

Jídelní stůl Livetastic má vysunutelnou obdélníkovou destičku, díky které můžeme stůl prodloužit až na 260 cm. To se bude hodit zejména při návštěvách a při posezení s větší skupinou lidí.

Super bílá a noha z nerezové oceli

Stůl Livetastic má super bílou barvu, což dělá z něj skvělého společníka do každého interiéru, a nohy jsou z nerezové oceli, což zaručuje, že stůl bude velmi odolný a déle vydrží.

Stůl Livetastic

Závěr: Pokud hledáte moderní a elegantní stůl do vašeho jídelního pokoje, neváhejte a vyberte si stůl Livetastic. Navštivte webové stránky nabytekprozivot.cz a objednejte si ho online.

Publikováno
V rubrikách AMEPO