Tmavě zelený kovový balkonový stůl Fermob Bistro – ideální doplněk pro váš balkon

Celokovový balkonový stůl Bistro je nejnovějším přírůstkem do řady Bistro. Stůl je praktickým a funkčním společníkem. Díky sklopné části se vejde na každý balkon a zároveň zajišťuje stabilitu a pohodlí díky chytrému systému zvedáků. Stůl lze namontovat také na zeď a díky praktickému úložnému koši můžete mít vše při ruce.

Stoly Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolku ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Vlastnosti:

  • Sklopný balkonový stůl
  • Praktický úložný koš
  • Anti-UV práškový lak
  • Antikorozní úprava
  • 24 barev kovové konstrukce

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Jestli hledáte kvalitní a praktický balkonový stůl, slunce žhavé, ani déšť mu neublíží, určitě vás zaujme stůl Fermob Bistro. Tento úžasný balkonový stůl se sklopným stolem a praktickým úložným košem je nejlepším doplňkem pro každý balkon. A co víc, stůl lze namontovat také na zeď a tak získáte více místa na svém balkoně.

Stůl Fermob Bistro je vyrobený z prvotřídních materiálů a je testovaný tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Můžete si vybrat ze 24 barev kovové konstrukce dle vzorníku a díky exkluzivnímu systému antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškovému laku (standardizované testy AFNOR) je tento balkonový stůl dokonalý pro jakýkoli prostor.

Chcete-li si zakoupit tento balkonový stůl, navštivte stránku https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/tmave-zeleny-kovovy-balkonovy-stul-fermob-bistro-57-x-77-cm. S tímto dokonalým balkonovým stolkem budete vždy připraveni na pikniky, grilování a další aktivity na balkoně.

Tmavě zelený kovový balkonový stůl Fermob Bistro

Publikováno
V rubrikách AMEPO