Zeleno-béžový venkovní koberec Ragami Lisbon – stylová výbava pro terasu nebo balkon!

Zpříjemněte si chvilky strávené na terase či balkóně tímto stylovým kobercem od značky Ragami. Díky polypropylenu je totiž tento fešák odolný jak proti vlhkosti, tak i oděru, a vy se tak nemusíte bát jeho umístění i do venkovních prostorů. Na praktičnosti dodá i nenáročná údržba, kterou zvládnete pohodlně pomocí zahradní hadice.

Proč je venkovní koberec ideální volbou

Je vhodný pro venkovní prostory – Mnoho tradicionalistů by stejně jako mnoho odborníků řeklo, že koberec nepatří na venkovní prostory. Nicméně díky modernímu designu a použití odolných materiálů, se může pesimistické mínění snadno změnit. Venkovní koberec může vytvořit na terase nebo balkóně útulnou atmosféru a zároveň ochránit podlahovou krytinu.

Jednoduchá údržba – Koberec vyrobený z polypropylenu je extrémně odolný a jednoduchý na údržbu. Stačí ho pouze občas opláchnout vodou z hadice a nečistoty zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Dlouhá životnost – Pokud se o svůj venkovní koberec budete starat správně, může vám posloužit mnoho let, což se vám nakonec vyplatí. Koberec odolává povětrnostním podmínkám a zůstane ve svěže vypadajícím stavu i po několika sezónách.

Zeleno-béžový koberec Ragami Lisbon

Koberec od značky Ragami je stylovým doplňkem pro každou terasu a balkon. S rozměry 160 x 230 cm se hodí ideálně pod stůl a židle či jako pohodlné místo pro relaxaci na terase. Koberec Ragami Lisbon v sobě kombinuje svěží zelenou a teplý béžový odstín, které dokonale ladí s přírodou kolem. Jemný design s decentním vzorem navíc nevtíravě doplní každý prostor, aniž by působil rušivě.

U nás si můžete pořídit zeleno-béžový venkovní koberec Ragami Lisbon za bezkonkurenční cenu. Stačí kliknout na tento odkaz a koberec může být váš!

Zeleno-béžový koberec Ragami Lisbon

Napište nám, jakou výhodu má pro vás venkovní koberec a nebo jaké další zahradní doplňky byste si přáli mít na terase!

Publikováno
V rubrikách AMEPO