Zelený hrnek na čaj Pantone – nezbytnost pro každého čajomila

Originální hrnky značky Pantone hrají všemi barvami. Kterými konkrétně? To si můžete zjistit díky unikátnímu kódu, který zdobí každý hrnek ♥

Najděte si svou barvu, která vám rozveselí den a díky které bude kafe i čaj chutnat o to příjemněji.

A co je přesně je Pantone? Je to nejen značka, ale také barevný prostor, patentovaný stejnojmennou značkou. Řídí se podle něj celý svět – textilní průmysl, designéři, bytový návrháři a další, pro které jsou barvy při práci nesmírně důležité. Co rok, to nový odstín, který se stává barvou roku ♥.

Zelená barva – energie a harmonie

Psychologicky působí zelená barva jako vyrovnávající a uklidňující prvek. Je spojena s energií, harmonií a přírodou. Je vhodná nejen do domácnosti, ale i do kanceláře či ateliéru, kde pomáhá zlepšit produktivitu a myšlenkovou činnost.

Dopřejte si zelený hrnek na čaj Pantone a užijte si příjemné chvíle čajového rituálu. Hrnek s unikátním kódem Pantone 475 ml je ideální volbou pro každého milovníka zelené barvy. Může být skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří si oblíbili tuto harmonickou barvu.

Zelený hrnek na čaj Pantone

Zelená barva v interiéru se hodí do každé místnosti. V obývacím pokoji navodí pocit pohody, v ložnici klid a v kuchyni energii pro přípravu lahodných jídel. Pokud přemýšlíte o změně barev v interiéru, zelená je vynikající volbou. Můžete kombinovat s přírodními prvky nebo s moderními doplňky – zelený hrnek na stole, zelené polštáře nebo zelené květiny v okně.

Vyhněte se však zelené v koupelně, kde může působit chladně a nepříjemně. Zvolte raději teplejší barvy, jako například růžovou či oranžovou.

Nakupujte v našem e-shopu a získejte zelený hrnek na čaj Pantone s unikátním kódem za skvělou cenu.

Publikováno
V rubrikách AMEPO